Osiedle Zacisze
Osiedle Zacisze - Dom nad wodą
Strona główna » Lokalizacja i otoczenie
Strona główna Mapa strony Kontakt

Lokalizacja i otoczenie

Zabierzów Bocheński – tu dobrze się żyje


Sąsiedztwo Puszczy Niepołomickiej, wody i łąk zapewnia tak poszukiwaną dziś ciszę i spokój. Nic dziwnego zatem, że w okolicy przebiega Szlak Bocianich Gniazd oraz liczne trasy rowerowe i turystyczne. W ramach rozbudowy ośrodka wodnego planowane jest w przyszłości utworzenie kompleksu wypoczynkowego.

Oprócz walorów krajobrazowych i rekreacyjnych Zabierzów Bocheński oferuje także „praktyczne” usługi – jest tu ośrodek zdrowia, przedszkole, Szkoła Podstawowa, gimnazjum, sklepy, poczta, biblioteka i pełen uroku dziewiętnastowieczny kościół.

Pobliskie Niepołomice oprócz Zamku Królewskiego, który służył monarchom za luksusową, letnią rezydencję i zabytkowego ryneczku, służą bogatą ofertą kolejnych usług.


Lokalizacja osiedla Zacisze

Plan szczegółowego dojazdu.
Jadąc z Niepołomic w kierunku Szczurowej drogą nr 964 do osiedla Zacisze-Dom nad wodą można dojechać na dwa sposoby.

  1. Przez Zabierzów Bocheński - w centrum miejscowości tuż przy sklepach, skręcić w prawo i trzymać się głównej drogi przez ok. 2 km, aż dojedzie się do drogi, z której bezpośrednio wjeżdża się na teren osiedla.
  2. W miejscowości Wola Batorska skręcić w prawo, zgodnie z drogowskazem "Droga Królewska". Trzymać się głównej drogi, aż dojedzie się do skrzyżowania na skraju Puszczy Niepołomickiej. Na skrzyżowaniu skręcić w lewo i po ok. 1 km po prawej stronie drogi widać już osiedle Zacisze-Dom nad wodą.

Jadąc z Krakowa w kierunku na Rzeszów autostradą A4 trzeba dojechać aż do nowego zjazdu w Szarowie. Na tymże zjeździe kierować się na Kraków-Północ lub Niepołomice. Po dojechaniu po kilku kilometrach do Niepołomic drogą nr 75 należy skręcić w prawo, zgodnie z drogowskazem "Droga Królewska". Po przejechaniu ok. 10 km Drogą Królewską wiodącą przez Puszczę Niepołomicką, wyjeżdża się w Zabierzowie Bocheńskim przy leśniczówce. Od tego miejsca to już tylko ok. 1 km jazdy główną drogą i po prawej stronie drogi widać osiedle Zacisze-Dom nad wodą.

Lokalizacja osiedla Zacisze

Położenie działki w Zabierzowie Bocheńskim z lotu ptaka

Lokalizacja osiedla Zacisze


Położenie działki na maps.google.com


Wyświetl większą mapę